Over 10 years we helping companies reach their financial and branding goals. Onum is a values-driven SEO agency dedicated.

LATEST NEWS
CONTACTS

TEKNOKILAVUZ, işletmenizin başarısı için tedarik zinciri hizmetleri sağlayarak müşterilerinize en iyi marka deneyimini yaşatmayı hedefliyor. C2C, B2B ve B2C yazılımları konusunda uzmanlaşmış bir ekip olarak, müşteriye özel çözümler sunuyoruz.

E-ticaret projeleriniz için kaliteli ve verimli hizmetler sunabilmek adına, gelişmiş teknolojik altyapımız ve esnek e-ticaret platformumuz ile hizmetinizdeyiz. Platformumuzda yer alan gelişmiş içerik yönetim paneli sayesinde, lojistik ve dağıtım yönetiminden çağrı merkezi hizmetlerine, XML entegrasyonu ve finansal hizmetlere kadar birçok konuda hazır altyapımız ve profesyonel kadromuzla hızlı ve etkin ürünler sunuyoruz.

Müşterilerinizin beklentilerine uygun çözümler sunmak için, platformumuzda yer alan özelliklerle fark yaratıyoruz. Ürünlerinizin görsel ve yazılı içeriklerinin yönetimini kolaylaştıran içerik yönetim panelimiz, müşterilerinizin doğru ve kapsamlı bilgilere ulaşmalarını sağlıyor.

Aynı zamanda, lojistik ve dağıtım yönetimi için sunduğumuz hizmetler sayesinde, müşterilerinize hızlı ve güvenilir teslimatlar sağlayarak, marka sadakatini artırmanıza yardımcı oluyoruz. Bunun yanı sıra, çağrı merkezi hizmetlerimizle müşterilerinizin sorularına hızlı ve doğru cevaplar veriyor, memnuniyetlerini artırıyoruz.

XML entegrasyonu sayesinde, ürünlerinizin kolayca farklı e-ticaret platformlarına entegre edilmesine olanak sağlıyoruz. Ayrıca finansal hizmetlerimizle de, ödeme işlemlerini kolaylaştırarak müşterilerinizin satın alma deneyimlerini daha da olumlu hale getiriyoruz.

TEKNOKILAVUZ olarak, müşterilerinize en iyi marka deneyimini yaşatmak için, kaliteli hizmetlerimizle her zaman yanınızdayız. E-ticaret projelerinizin her aşamasında size özel çözümler sunarak, işletmenizin başarısına katkıda bulunmayı hedefliyoruz.