0530 794 25 13 info@teknokilavuz.com.tr

Özel Yazılım Nedir? Özel Yazılım Çözümleri

Özel yazılım, firmanız veya işletmeniz üzerine oluşturulmuş yeni bir olgudur. Bu genel olarak bir “application” yani uygulama olarak algılansa da epey geniş çaplı yazılımları içerisinde barındırmaktadır. Tabii bir de size olan erişimi kolaylaştırdığı gibi reklam, tanınma gibi meselelerde de en büyük yardımcılarınızdandır.

Özel Yazılım Neleri Kapsar?

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi çok geniş bir hizmet yelpazesini kapsamaktadır. Yalnızca işletme sahibi olarak sizin görüp kullanabileceğiniz yazılımlardan tutun, herkesin erişimine açık olan mobil uygulamaya kadar her çeşit hizmeti kapsamaktadır. Bir esnafı düşünelim, esnafın müşteri yelpazesini anlamak için alış-satış kaydı tutmak bu kayıtları günlere-aylara göre ayırmak gibi en ince ayrıntıyı dahi belgelendirebileceğiniz bir yapıdır özel yazılım. Hayvancılık işletmesini düşünecek olursak, hangi hayvanın ne zaman doğum yaptığı, yavruların kaç kilogram olarak dünyaya geldiği vesaire gibi işletme için hayati önem taşıyan bilgilerin tek bir ekranla yönetilmesi işlemi gibi daha birçok örneklerini verebileceğimiz her tür hizmet bu kategori içerisinde yer alır. Müşterilere yönelik bir özel yazılıma da en basitinden bir mobil uygulama örneği verebiliriz. Tüm mağazaları için artık bir gereksinim haline gelen mobil uygulama, bir hırdavat dükkanı için de hazırlanabilir.

Özel Yazılım Ankara Web Tasarım

Özel Yazılım Çözümleri ve Teknokılavuz

Ankara Web Tasarım > Teknokılavuz olarak özel yazılım çözümlerimizde esnekliği esas alarak hareket ediyoruz. Şöyle ki:

  • Aklınızdakini ekrana yansıtıyoruz,
  • Hızlı, akıcı, kesintisiz sistemler yapıyoruz,
  • Pratikliğe önem veriyor, yalnızca işinize geldiği gibi çalışıyoruz,
  • Her daim güncellemelerle inovatif bir imaj sergilemenizi sağlıyoruz,
  • Masaüstü ile mobil birbirinden artık ayrılmıyor; biz de ayırmıyoruz her iki şekilde de hizmeti sunuyoruz,
  • Bulut mimarımız ile hizmette ileri gidiyoruz,
  • Güvenliğiniz ile birlikte tüm bilgilerinizi saklıyoruz, öyle ki kendimiz bile işlem tamamlanınca unuturuz.
  • Son olarak yalnızca hizmeti verip, paramızı almak yoluna gitmeyi düşünmüyor, her türlü konuda devamlı destekçiniz olmaya devam ediyoruz.

Tüm bu hizmetleri profesyonel olarak firmanız bünyesine taşımak isterseniz. Profesyonellikle birlikte işi ehline bırakanlardansanız Ankara Web Tasarım > Teknokılavuz olarak sizin bizimle iletişime geçmenizi bekliyoruz demektir. Efendim biz sizin işinizi büyütmek, ileriye taşımak için varız…

Bizi Facebook’tan takip edebilirsiniz!